WYDARZENIA

Data: 10.09.2019r.

Międzynarodowe targi Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego w Katowicach


Byliśmy na Międzynarodowe targi Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego w Katowicach!
Dziękujemy za odwiedzenie naszego stanowiska.
Data: 17.05.2016r.

Targi GreenPower 2016


W dniach 10-12.05.2016 r. firma Oze-Sun była obecna na największych polskich targach Odnawialnych Źródłach Energii Green Power 2016, które odbyły się w Poznaniu. Była to już piąta wizyta naszej firmy na targach Green Power. W najnowszej edycji wystawialiśmy się jako grupa firm - "SUMO" wraz z firmami A&B Solarcompany, MTECH Maciej Zieliński oraz Unam Group.

Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stanowiska, zapraszamy do współpracy!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Data: 02.10.2015r.

Praktyki zawodowe w Oze-Sun Sp. z o.o.


W październiku bieżącego roku nasza firma już po raz drugi w historii gościła na miesięcznych praktykach uczniów z Technikum nr 8 im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Katowicach. Praktykanci zostali przeszkoleni z zakresu wiedzy technicznej, jak i praktycznej związanej z Odnawialnymi Źródłami Energii.
W ostatnim dniu praktyk odbyło się przyjęcie pożegnalne wraz z pracownikami biura projektowego na którym praktykanci odebrali swoje dzienniki praktyki zawodowej z ocenami celującymi.
 
 


Data: 01.06.2015r.

Targi GreenPower 2015


Firma Oze-Sun Sp. z o.o. po raz kolejny była obecna na targach zielonej energii GreenPower 2015.
 W tym roku na targach pojawiło się ponad 200 firm z 11 krajów świata. Na stoisku Oze-Sun Sp. z o.o. były obecne również firmy, które od lat z nami współpracują - Selfa PV (komponenty), A&B SolarCompany (wykonawstwo), Gras Savoye (ubezpieczenia) oraz UnamGroup (konstrukcje stalowe).
Wszystkim odwiedzającym nasze stoisko pragniemy gorąco podziękować za przybycie, zapraszamy już za rok! 
 
 
 

1 2